Aukční položka číslo: | 5 |
Autor: | Reach Zikmund (1859 - 1935) |
Název díla: | Velkopřevorský palác, konvolut 6 ks fotografií, přelom 19. a 20. století |
Rozměr: | cca 18x12 cm |
Značeno: | autorské razítko a popsáno vzadu |
Adjustace: | volné, stav: dobrý |
Odhadní cena: | 8000 Kč - 10000 Kč |
Vyvolávací cena: | 3000 Kč |