/soubory/obrazky/topimg/206-aukce-banner.jpg
AUTOR
Vše Böhm Jan Braun Adolphe Reach Zikmund Plicka Karel Procházka, Dr. K. Bartuška Josef Janda Rudolf Helbich Petr Feyfar Zdenko Zahradníček František Konečný František Bartůšek Jan Hild Miroslav Honty Tibor Hackenschmied Alexander  Puchmertl Jaroslav Sudek Josef Ludwig Karel Gribovský Antonín Medková Emila Fuková Eva Postupa Ladislav Dostál František Jarcovjáková Libuše Gabčan Fedor Štreit Jindřich Štreit Jindřich (*1946) & Dalibor Chatrný (1925-2012) Kolář Viktor Župník Peter Stanko Vasil Šulla Drahotín Macků Michal Jirásek Václav Jasanský Lukáš (*1965) & Polák Martin (*1966) Kopasz Viktor Tóth Matúš Bromová Veronika Zídek Aleš Vykulilová Alena Nagy Peter Vano Robert Junek Milan Raszka Tomáš Sikula Petr Kovaříková Jarmila Němec Rudolf Hejna Václav Švabinský Max Monogramista F. S. Pittermann Josef Scheiner Artuš Jenewein Felix Mánes Josef Frinta Emanuel Paderlík Arnošt Fischer Anna S. Trnka Jiří Veržakovský Karel Stolař František Krátký Luboš Neučený autor Medek Mikuláš Načeradský Jiří Liesler Josef Urban Bohumil Stanislav Šíma Josef Saudek Kája Synek Michal Miko Jan Mrkva Martin Krejbich Daniel Harant Jan Hejda Luboš Kadrnožka Dimitrij Bukovský Ivan Mareš Dominik Vlna Ladislav Placht Otto Nikl Petr Stoss Jan Zemanský Martin Klee Paul Kandinskij Vasilij Miró Joan Dali Salvador Bacon Francis Rembrandt Harmenszoon van Rijn Neurčený francouzský autor Gepp Nady Jonáš Albert Porcelánka Loučky u Karlových Varů neurčený autor Znoj Jan Minařík Josef Mathias Steinský Josef Kuřil Vlastimil Schneiderka ? Josef Holíček Oldřich Pešák Ivo Pissca , Mandel Jiří Zábranský Adolf Zavázal František Jirásek , Šimek František Vlková Marie Mládek Ivan

Aukční položka číslo: 5
Autor: Reach Zikmund (1859 - 1935)
Název díla: Velkopřevorský palác, konvolut 6 ks fotografií, přelom 19. a 20. století
Technika: bromostříbrná fotografie, vintage print
Rozměr: cca 18x12 cm
Značeno: autorské razítko a popsáno vzadu
Adjustace: volné, stav: dobrý
Odhadní cena: 8000 Kč - 10000 Kč
Vyvolávací cena: 3000 Kč