Aukční položka číslo: | 13 |
Autor: | Janda Rudolf (1907 - 2000) |
Název díla: | Místek, 30. léta 20. století |
Rozměr: | 16,5x23,5 cm |
Značeno: | autorské popisky vzadu |
Odhadní cena: | 8000 Kč - 10000 Kč |
Vyvolávací cena: | 4000 Kč |