Aukční položka číslo: | 24 |
Autor: | Zahradníček František (1935 - ----) |
Název díla: | Zima v Lánské oboře, 60. léta 20. století |
Rozměr: | 30x24 cm |
Značeno: | razítkováno vzadu |
Odhadní cena: | 4000 Kč - 6000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2000 Kč |