Aukční položka číslo: | 11 |
Autor: | Junek Milan |
Název díla: | Korunka |
Technika: | digitální fotografie |
Rozměr: | 38x29 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Vyvolávací cena: | 900 Kč |