/soubory/obrazky/topimg/222-aukce-banner.jpg
AUTOR
Vše Bartůšek Jan Bartuška Josef Bristol Horace Broda Radim Bullaty Sonja Cahova Adriana Dezort Jovan Dostál František Ehm Josef Feyfar Zdenko Fleischer Alain Gribovský Antonín Grünzweig Bedřich Hanzl Vladimír Helbich Petr Hild Miroslav Hník Josef Honty Tibor Janda Rudolf Jansi . Junek Milan Kállay Karol Konečný Stanislav Koreček Miloš Kozlík Vladimír Krasl František Krejčí Jaroslav Ksandr Jiří Georg Kuščynskyj Taras Kysela Jaroslav Kytka Rupert Lhotský Jaroslav Lukáč Peter Maršálek František Mikyška Vilém Nagy Peter neurčený autor Parkman Jan Pasternak Jerry Pokorný Miroslav Poláček Jiří Postupa Ladislav Raszka Tomáš Skalický Vladimír Stanko Vasil Straka Bohumil Svoboda Jan Šindelář Miloš Šťastný Bohumil Šulla Drahotín Tichý Miroslav Větrovský Josef Vodák Antonín Vojíř Miloš Vykulilová Alena Wallace Jana Alex Jelínek Adolf Bílek Alois Čapek Josef A další autoři Eickhorn . Havlíčková Daniela Hejda Luboš Hejna Václav Holíček Oldřich Chadima Jiří Janák Pavel Janeček - Pardubský Alois Kadrnožka Dimitrij Kalenský František J. Krejbich Daniel Laco Ladislav Horvát Mezricky Dagmar Moravec Alois Moser Glass Mrkva Martin Myslbek Josef Václav Němec Tomáš Netolický Ladislav Neurčený francouzský autor Palková Jiřina Wilma Piekar Pavel Pošva Jiří Rosenthal Ernst Wenck Sadovský František Saudek Jan Skála Karel Souček Václav Stolař František Šetelík Jaroslav Šimon Pavel Štolbová Dana Vlna Ladislav Vodrážka Jaroslav Zemanský Martin Coufal Ondřej

Aukční položka číslo: 3
Autor: Bartuška Josef (1898 - 1963)
Název díla: Dětské hry, 30. léta 20. století
Technika: bromostříbrná fotografie, vintage print
Rozměr: 14x9 cm
Značeno: razítko vzadu
Adjustace: pasparta, stav: dobrý
Odhadní cena: 10000 Kč - 14000 Kč
Vyvolávací cena: 8000 Kč