Aukční položka číslo: | 17 |
Autor: | Dostál František (1938 - ----) |
Název díla: | Z cyklu Jak jsem potkal Evy, 70. léta 20. století |
Rozměr: | 23x17 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Odhadní cena: | 4000 Kč - 5500 Kč |
Vyvolávací cena: | 3500 Kč |