Aukční položka číslo: | 14 |
Autor: | Bartuška Josef (1898 - 1963) |
Název díla: | Chlapec, 30. - 40. léta 20. století |
Rozměr: | 16,5x12 cm |
Značeno: | stav: dobrý |
Odhadní cena: | 2500 Kč - 4000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |