Aukční položka číslo: | 19 |
Autor: | Born Adolf (1930 - 2016) |
Název díla: | Stálá expozice kresleného a loutkového filmu, 1981 |
Technika: | ofsetový tisk |
Rozměr: | 67x48 cm |
Značeno: | signováno autorem vpředu, stav: lehce poničené okraje |
Odhadní cena: | 300 Kč - 500 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |