Aukční položka číslo: | 6 |
Autor: | Born Adolf (1930 - 2016) |
Název díla: | Rembrandt van Rijn se svými modely, 2006 |
Technika: | barevná litografie 9/73 |
Rozměr: | 44x54 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 40000 Kč - 60000 Kč |
Vyvolávací cena: | 30000 Kč |