Změnit velikost
Info o aukci
Aukce proběhne v galerii ART MOZAIKA dne 25. 4. 2018.

Aukční položka číslo: 30
Autor: Hejl Alois
Název díla: Studie, 1942
Technika: kresba tužkou
Rozměr: 20,5x14,5 cm
Značeno: signováno vpředu, opatřeno razítkem Ze sbírky sochaře Jašky
Adjustace: pasparta, stav: dobrý
V majetku: ze sbírky sochaře Jiřího Jašky
Odhadní cena: 500 Kč - 1000 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč