Aukční položka číslo: | 3 |
Autor: | Beran Jan |
Název díla: | Školka na plovárně, 60. léta 20. století |
Rozměr: | 23,5x17 cm |
Značeno: | razítkováno vzadu |
Odhadní cena: | 1500 Kč - 2000 Kč |
Vyvolávací cena: | 360 Kč |