Aukční položka číslo: 3
Autor: Beran Jan
Název díla: Školka na plovárně, 60. léta 20. století
Technika: bromostříbrná fotografie
Rozměr: 23,5x17 cm
Značeno: razítkováno vzadu
Adjustace: volný list, stav: dobrý
V majetku: soukromá sbírka v Praze
Odhadní cena: 1500 Kč - 2000 Kč
Vyvolávací cena: 360 Kč