Aukční položka číslo: 36
Autor: Hejna Václav
Název díla: Studie postavy
Technika: kresba perem
Rozměr: 62x45 cm
Značeno: signováno vpředu
Adjustace: stav: dobrý
Odhadní cena: 1500 Kč - 2000 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč