Aukční položka číslo: | 64 |
Autor: | Krasl František |
Název díla: | tavení železa, 60.-70. léta 20. století |
Technika: | barevná fotografie |
Rozměr: | 30x28,5 cm |
Značeno: | razítkováno vzadu |
Odhadní cena: | 2000 Kč - 3000 Kč |
Vyvolávací cena: | 500 Kč |