Obleva, 1960 - Artmozaika.eu
Aukční položka číslo: 101
Autor: Postupa Ladislav
Název díla: Obleva, 1960
Technika: bromostříbrná fotografie
Rozměr: 40x30 cm
Značeno: signováno vzadu
Adjustace: stav: dobrý
Odhadní cena: 2000 Kč - 3000 Kč
Vyvolávací cena: 500 Kč