Aukční položka číslo: | 72 |
Autor: | Matura Vladimír |
Název díla: | Květinové zátiší, 1980 |
Technika: | olej na sololitu |
Rozměr: | 15x11 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 3000 Kč - 4000 Kč |
Vyvolávací cena: | 900 Kč |