Aukční položka číslo: | 81 |
Autor: | Mlčoch Jan |
Název díla: | Z cyklu Milenci, 2009 |
Rozměr: | 29x28 cm |
Značeno: | signováno a popsáno vzadu |
Odhadní cena: | 2000 Kč - 4000 Kč |
Vyvolávací cena: | 900 Kč |