Z cyklu Milenci, 2009 - Artmozaika.eu
Aukční položka číslo: 81
Autor: Mlčoch Jan
Název díla: Z cyklu Milenci, 2009
Technika: bromostříbrná fotografie
Rozměr: 29x28 cm
Značeno: signováno a popsáno vzadu
Adjustace: pasparta, stav: dobrý
Odhadní cena: 2000 Kč - 4000 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč