Aukční položka číslo: | 52 |
Autor: | Jirásek , |
Název díla: | Zátiší s bažantem, 1970 |
Technika: | olej na překližce |
Rozměr: | 60x39 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 3000 Kč - 5000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1200 Kč |