Aukční položka číslo: | 128 |
Autor: | Synecká Naděžda |
Název díla: | Zastavení v krajině, 1967 |
Technika: | barevný lept a suchá jehla |
Rozměr: | 405:330 mm |
Značeno: | signováno vpravo dole |
Odhadní cena: | 5000 Kč - 6000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1500 Kč |