Zastavení v krajině, 1967 - Artmozaika.eu
Aukční položka číslo: 128
Autor: Synecká Naděžda
Název díla: Zastavení v krajině, 1967
Technika: barevný lept a suchá jehla
Rozměr: 405:330 mm
Značeno: signováno vpravo dole
Adjustace: rám, stav: dobrý
Odhadní cena: 5000 Kč - 6000 Kč
Vyvolávací cena: 1500 Kč