Změnit velikost
Info o aukci
Aukce proběhne v galerii ART MOZAIKA dne 25. 4. 2018.

Aukční položka číslo: 16
Autor: Felix Karol
Název díla: Zpráva o pokušení, 1992
Technika: barevný lept
Rozměr: 300:210 mm
Značeno: signováno vpravo dole
Adjustace: pasparta, sklo, rám, stav: dobrý
Odhadní cena: 5000 Kč - 7000 Kč
Vyvolávací cena: 1800 Kč