Tanec, 1976 - Artmozaika.eu
Aukční položka číslo: 112
Autor: Roučka Pavel
Název díla: Tanec, 1976
Technika: barevná litografie
Rozměr: 400:340 mm
Značeno: signováno vpravo dole
Adjustace: rám, stav: dobrý
Odhadní cena: 5000 Kč - 7000 Kč
Vyvolávací cena: 2500 Kč