Aukční položka číslo: | 112 |
Autor: | Roučka Pavel |
Název díla: | Tanec, 1976 |
Technika: | barevná litografie |
Rozměr: | 400:340 mm |
Značeno: | signováno vpravo dole |
Odhadní cena: | 5000 Kč - 7000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2500 Kč |