Aukční položka číslo: 58
Autor: Kadrnožka Dimitrij
Název díla: Akt, 2006
Technika: kresba tužkou
Rozměr: 50x60 cm
Značeno: signováno vpředu
Adjustace: stav: dobrý
Odhadní cena: 5000 Kč - 6000 Kč
Vyvolávací cena: 3200 Kč