Aukční položka číslo: | 58 |
Autor: | Kadrnožka Dimitrij |
Název díla: | Akt, 2006 |
Technika: | kresba tužkou |
Rozměr: | 50x60 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 5000 Kč - 6000 Kč |
Vyvolávací cena: | 3200 Kč |