Loď, 2015 - Artmozaika.eu
Aukční položka číslo: 117
Autor: Socorro Alberto Moran
Název díla: Loď, 2015
Technika: kombinovaná technika
Rozměr: 87X63 cm
Značeno: signováno vpředu
Adjustace: blind rám, stav: dobrý
Odhadní cena: 8000 Kč - 10000 Kč
Vyvolávací cena: 3600 Kč