Změnit velikost
Info o aukci
Aukce proběhne v galerii ART MOZAIKA dne 25. 4. 2018.

Aukční položka číslo: 6
Autor: Dezort Jovan
Název díla: Svatba, 80. léta 20. století
Technika: bromostříbrná fotografie, vintage print
Rozměr: 30x30 cm
Značeno: polepka s razítkem
Adjustace: pasparta, stav: dobrý
Odhadní cena: 5000 Kč - 6500 Kč
Vyvolávací cena: 4000 Kč