Změnit velikost
Info o aukci
Aukce proběhne v galerii ART MOZAIKA dne 25. 4. 2018.

Aukční položka číslo: 23
Autor: Handzelová Jarmila
Název díla: Orchidej, 1974
Technika: artprotis
Rozměr: 163x93 cm
Značeno: signováno a značeno vzadu
Adjustace: stav: dobrý
Odhadní cena: 8000 Kč - 10000 Kč
Vyvolávací cena: 6000 Kč