Změnit velikost
Info o aukci
Aukce proběhne v galerii ART MOZAIKA dne 25. 4. 2018.

Aukční položka číslo: 29
Autor: Hejda Luboš
Název díla: Sebevědomí, 2016 -2017
Technika: akryl na plátně
Rozměr: 80x60 cm
Značeno: signováno vpředu
Adjustace: blind rám, stav: dobrý
Odhadní cena: 10000 Kč - 15000 Kč
Vyvolávací cena: 6500 Kč