Aukční položka číslo: | 56 |
Autor: | Kadrnožka Dimitrij |
Název díla: | Ještě jsem, 2005 |
Technika: | olej na plátně |
Rozměr: | 55x75 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 38000 Kč - 50000 Kč |
Vyvolávací cena: | 24000 Kč |