Aukční položka číslo: | 120 |
Autor: | Stolař František |
Název díla: | Plocha, 1963-1967 |
Technika: | olej na malířské lepence |
Rozměr: | 53x85 cm |
Značeno: | značeno vzadu |
Odhadní cena: | 30000 Kč - 45000 Kč |
Vyvolávací cena: | 24000 Kč |