Změnit velikost
Info o aukci
Aukce proběhne v galerii ART MOZAIKA dne 25. 4. 2018.

Aukční položka číslo: 5
Autor: Bukovský Ivan
Název díla: Sedící, 2015
Technika: kombinovaná technika na plátně
Rozměr: 120x90 cm
Značeno: signováno vpředu
Adjustace: blind rám, stav: dobrý
Odhadní cena: 60000 Kč - 70000 Kč
Vyvolávací cena: 45000 Kč