Aukční položka číslo: | 5 |
Autor: | Bukovský Ivan |
Název díla: | Sedící, 2015 |
Technika: | kombinovaná technika na plátně |
Rozměr: | 120x90 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 60000 Kč - 70000 Kč |
Vyvolávací cena: | 45000 Kč |