Aukční položka číslo: | 210 |
Autor: | Mládek Ivan (1942 - ----) |
Název díla: | Pražané vítají čínského prezidenta |
Technika: | olej na plátně |
Rozměr: | 50x150 cm |
Značeno: | signováno vpředu vpravo dole |
Adjustace: | rám |
Odhadní cena: | 70000 Kč - 100000 Kč |
Vyvolávací cena: | 55000 Kč |