Aukční položka číslo: | 39 |
Autor: | Vodák Antonín |
Název díla: | Akt, 1965 |
Technika: | bromostříbrná fotografie na textilu |
Rozměr: | 20x29 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Adjustace: | pasparta; stav: dobrý |
Vyvolávací cena: | 400 Kč |