Aukční položka číslo: | 94 |
Autor: | Renoir Auguste |
Název díla: | Matka s dítětem |
Technika: | olejomalba - kopie dle originálu |
Rozměr: | 66x54 cm |
Značeno: | reprodukce signatury |
Adjustace: | rámováno; Stav: dobrý |
Vyvolávací cena: | 3000 Kč |