Aukční položka číslo: | 31 |
Autor: | Grünzweig Bedřich (1910 - 2009) |
Název díla: | Čistič oken; Mezi nebem a zemí, United Nations, New York, 1950 |
Rozměr: | 39x38,5 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Odhadní cena: | 120000 Kč - 150000 Kč |
Vyvolávací cena: | 100000 Kč |