Aukční položka číslo: | 49 |
Autor: | Honty Tibor (1907 - 1968) |
Název díla: | Ruce sochaře (Bedřich Stefan), 60. léta 20. století |
Rozměr: | 24x18 cm |
Značeno: | razítkováno vzadu |
V majetku: | soukromá sbírka na Moravě |
Odhadní cena: | 11000 Kč - 16000 Kč |
Vyvolávací cena: | 9000 Kč |