Aukční položka číslo: | 93 |
Autor: | Postupa Ladislav (1929 - 2016) |
Název díla: | Krab, 1963 |
Rozměr: | 59x47 cm |
Značeno: | signováno a značeno vzadu |
Odhadní cena: | 11000 Kč - 16000 Kč |
Vyvolávací cena: | 10000 Kč |