Aukční položka číslo: | 105 |
Autor: | Šulla Drahotín (1932 - ----) |
Název díla: | Bez názvu, 70. léta 20. století |
Rozměr: | 39x27 cm |
Značeno: | signováno vpředu, razítkováno vzadu |
Odhadní cena: | 2500 Kč - 4000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2000 Kč |