Aukční položka číslo: | 139 |
Autor: | Kalenský František J. (1945 - ----) |
Název díla: | Akt, 90. léta 20. století |
Technika: | kresba perem |
Rozměr: | 58x42 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 4000 Kč - 5500 Kč |
Vyvolávací cena: | 3500 Kč |