Aukční položka číslo: | 142 |
Autor: | Laco Ladislav Horvát |
Název díla: | Akt, 2008 |
Technika: | olej na plátně |
Rozměr: | 50x40 cm |
Značeno: | signováno |
Odhadní cena: | 9000 Kč - 12500 Kč |
Vyvolávací cena: | 7000 Kč |