Aukční položka číslo: | 144 |
Autor: | Moravec Alois (1899 - 1987) |
Název díla: | Kalenice - Stará alej, 1980 |
Technika: | olej na sololitu |
Rozměr: | 35x75 cm |
Značeno: | signováno vpředu, popsáno vzadu |
Odhadní cena: | 11000 Kč - 16000 Kč |
Vyvolávací cena: | 10000 Kč |