Aukční položka číslo: | 160 |
Autor: | Piekar Pavel (1960 - ----) |
Název díla: | Salome s hlavou Jana Křtitele, 2011 |
Technika: | barevná linoryt |
Rozměr: | 47x47 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 7000 Kč - 9000 Kč |
Vyvolávací cena: | 5000 Kč |