Aukční položka číslo: | 166 |
Autor: | Rosenthal Ernst Wenck (1865–1929 - ----) |
Název díla: | Fortuna, 30. léta 20. století |
Technika: | ručně malovaný porcelán |
Rozměr: | výška: 30 cm |
Značeno: | značeno vespod |
Adjustace: | stav: drobné milimetrové restaurování |
Odhadní cena: | 22000 Kč - 30000 Kč |
Vyvolávací cena: | 18000 Kč |