Aukční položka číslo: | 175 |
Autor: | Šetelík Jaroslav (1881–1955 - ----) |
Název díla: | Zimní krajina |
Technika: | olej na plátně |
Rozměr: | 64x49 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 50000 Kč - 70000 Kč |
Vyvolávací cena: | 45000 Kč |