Aukční položka číslo: | 180 |
Autor: | Zemanský Martin (1983 - ----) |
Název díla: | Milenci, 2014 |
Technika: | olej na plátně |
Rozměr: | 94x75 cm |
Značeno: | signováno |
Odhadní cena: | 28000 Kč - 36000 Kč |
Vyvolávací cena: | 26000 Kč |