Aukční položka číslo: | 119 |
Autor: | Coufal Ondřej (1979 - ----) |
Název díla: | Muž s hadem, 2012 |
Technika: | olej na plátně adjustovaný na desce |
Rozměr: | 68x55 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 14000 Kč - 18000 Kč |
Vyvolávací cena: | 13000 Kč |