Aukční položka číslo: | 43 |
Autor: | Harant Jan (1984 - ----) |
Název díla: | U vody, 2013 |
Technika: | kresba |
Rozměr: | 19x27 cm |
Značeno: | signováno vpředu, stav: dobrý |
Odhadní cena: | 1000 Kč - 2000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |
Informace o autorovi: | Malíř. Jan Harant je mladý, nadaný malíř. Od roku 2010 studuje na Akademii výtvarných umění v Praze u prof. Rittsteina. Věnuje se malbě, ale i kresbě. Námětem jeho tvorby jsou městské scenérie, portréty a živá figurální tvorba. Měl již několik samostatných výstav. |