Aukční položka číslo: | 52 |
Autor: | Hejna Václav (1914 - 1985) |
Název díla: | Městské zákoutí, 1969 |
Technika: | barevná litografie |
Rozměr: | 35x39 cm |
Značeno: | signováno vpředu, stav: lehce poničeno |
Odhadní cena: | 2000 Kč - 3000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |