Aukční položka číslo: | 56 |
Autor: | Helbich Petr (1929 - ----) |
Název díla: | Bez názvu, 1980-1985 |
Rozměr: | 20x26,5 cm |
Značeno: | signováno vzadu, stav: dobrý |
Odhadní cena: | 2000 Kč - 3000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |