Aukční položka číslo: | 60 |
Autor: | Holý Miroslav (1897 - 1974) |
Název díla: | Konvolut 4 ks grafických listů |
Technika: | litografie |
Rozměr: | 14x19,5 cm |
Značeno: | signováno vpředu, stav: dobrý |
Odhadní cena: | 500 Kč - 800 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |