Aukční položka číslo: | 68 |
Autor: | Jansi . (1957 - ----) |
Název díla: | Mužský akt, 2002 |
Rozměr: | 29x19,5 cm |
Značeno: | signováno vzadu, stav: dobrý |
Odhadní cena: | 2000 Kč - 4000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |