Aukční položka číslo: | 79 |
Autor: | Kadrnožka Dimitrij (1923 - ----) |
Název díla: | Memento mori, 1986 |
Technika: | litografie |
Rozměr: | 13x9,5 cm |
Značeno: | signováno vpředu, stav: dobrý |
Odhadní cena: | 500 Kč - 800 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |