Aukční položka číslo: | 84 |
Autor: | Kozel (?) |
Název díla: | Lesní zátiší |
Technika: | olej na sololitu |
Rozměr: | 61x40 cm |
Značeno: | signováno vpředu, stav: dobrý |
Adjustace: | rám |
Odhadní cena: | 2000 Kč - 3000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |